Warning: Undefined array key "options" in /data/web/virtuals/263269/virtual/www/domains/peebee.cz/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 194

Není pro nás důležitá pouze montáž FVE, ale i servis, údržba, příprava, a proto pro Vás řešíme i následující:

Zajistíme kompletní montáž, papírování, revize. Monitoring pro vzdálenou údržbu fotovoltaiky. Expresní předání díla do 3 měsíců od zaplacení.
39
klientů čeká na vyřízení žádostí
23
fotovoltaických elektráren předáme do konce tohoto týdne
43
spokojených klientů, kteří už vyrábí vlastní elektřinu

Jaké další služby nabízíme ?

Termodiagnostika fotovoltaických elektráren

Je inovativní služba, která využívá termografické technologie k detailnímu mapování teplotních rozdílů na solárních panelech. Tato technologie umožňuje rychle identifikovat potenciální problémy, jako jsou vadné panely, přehřívání nebo znečištění, což zlepšuje výkonnost a dlouhodobou životnost fotovoltaických elektráren. S termodiagnostikou můžete maximalizovat výnosy z vaší solární investice a snížit náklady na údržbu.

Cena od 4.999,-Kč

Ekologické čištění FVE - Čištění solárních panelů

"Naše ekologické čištění fotovoltaických elektráren je klíčem k optimálnímu výkonu vašich solárních panelů. Zajišťujeme šetrné a účinné odstranění nečistot a usazenin, což zlepšuje výkon a prodlužuje životnost vaší investice do obnovitelné energie."

Cena od 2.999,-Kč

Rekonstrukce střechy pro vhodné umístění FVE

Naše služba rekonstrukce střechy je klíčovým krokem k optimálnímu umístění fotovoltaických panelů na vaší střeše. Pomáháme vám zajistit, že vaše střecha je připravena a vhodná upravena pro instalaci solárních panelů, což vám umožní maximalizovat výkon vaší fotovoltaické elektrárny a snížit náklady na energii. Získáte ekologickou a energeticky efektivní alternativu pro vaši domácnost nebo firmu.

Cena od 17.999,-Kč

Konzultace před objednávkou fotovoltaické elektrárny

Naše služba "Konzultace před objednávkou fotovoltaické elektrárny" vám pomůže získat důkladný přehled o výhodách a možnostech fotovoltaických elektráren. Naši odborníci vám poskytnou informace o vhodnosti solárního systému pro vaše potřeby, pomohou vám s plánováním, náklady a možnými úsporami energie. Zjistěte, jak můžete přejít na obnovitelnou energii a snížit své energetické náklady s našimi konzultacemi.

Cena od 1.799,-Kč

Finanční poradenství pro financování a pojištění FVE

Naše finanční poradenství vám pomůže efektivně financovat a pojišťovat vaše fotovoltaické elektrárny (FVE). Spolehněte se na naše odborníky, kteří vám poskytují strategické rady a řešení pro optimalizaci vaší investice do obnovitelné energie a zajištění finanční stability vašich projektů FVE

Konzultace ZDARMA

Jsme partnery moderního bydlení

V rámci naší spolupráce se společností Modularita, s.r.o. nabízíme možnost konzultace moderního bydlení, které v sobě skrývá řadu vlastností, které mají za cíl vytvořit stavbu snů. Je odrazem moderního životního stylu.

Konzultace ZDARMA

Energetický audit

V rámci naší spolupráce zajistíme Energetický audit, který má za účel proces systematického zhodnocení a analýzy energetické účinnosti a spotřeby energie v určitém zařízení, budově nebo průmyslovém procesu. Cílem je identifikovat možnosti úspor energie a optimalizace energetického využití s ohledem na ekonomickou efektivitu a environmentální udržitelnost.

Konzultace ZDARMA

Solární ohřev

V rámci naší spolupráce s JABLOTRON Solar zajistíme fotovoltaickou sestavu, která vám GARANTUJE maximální využití sluneční energie a snížení nákladů za ohřev vody. Bez vstupní investice. 100% ceny hrazeno dotací PŘEDEM, pokud jste starobní/invalidní důchodci, domácnosti pobírající příspěvek na bydlení či rodiny čerpající přídavky na dítě.

Konzultace ZDARMA

Rychlá pomoc!
Nechte nám kontakt a my se Vám ozveme!

Bankovní spojení
Číslo účtu: 2302352510/2010
Fio Banka a.s.
IBAN CZ8120100000002302352510
SWIFT FIOBCZPPXXX

Kontaktní údaje